©2009 MEBOgips

Půjčovna autoboxů | Renovace van | Shrnovací dveře | Malíř a natěrač | Interiérové dveře

Sádrokarton Pardubice Petr Kroužil
NejŘemeslníci

Proč sádrokarton?

Sádrokarton v praxiSádrokarton je rychlým a snadným řešením dělení jakéhokoliv prostoru v místnosti. Velkým plusem je snadná manipulace a čistá práce, neboť se jedná o suchý proces. Pomocí vhodné izolace můžeme dosáhnout zlepšení tepelných a hlukových vlastností. V současné době významnou výhodou je ohleduplnost k životnímu prostředí.

Pomocí sádrokartonových a sádrovláknitých desek můžeme rychle, čistě a kvalitně měnit vzhled vašeho bytu nebo kanceláře. Lze tak velmi jednoduše a variabilně snížit stropy, instalovat moderní osvětlovací prvky, libovolně upravovat stěny a podlahy, lepit obklady a dlažby.

Sádrokarton nabízí široké možnosti využití. Důležité je vědět, že sádrokarton není určen pro nosné konstrukce, je vhodný spíše pro vnitřní potřebu. Pomocí ohýbaných konstrukcí a ohebných desek lze vytvořit rovněž zajímavé a obloukové konstrukce, které dodají interiéru originalitu a nevšední design.

Konečná úprava

Suché a hladké povrchy sádrokartonu mohou být pak dále upravovány natíráním, tapetováním a obkládáním. Pokud jste pro konečný povrch určili nátěr, volte disperzní barvy (Primalex Plus, Jupol atd.). Vyhněte se barvám s minerálním (hlinkovým) základem. Doporučuje se před výmalbou sádrokarton opatřit nejdříve impregnačním (penetračním) nátěrem. Zamezí se tím nerovnoměrnému vpíjení barev a sníží se spotřeba barvy.

Sádrokarton - výhody