©2009 MEBOgips

Půjčovna autoboxů | Renovace van | Shrnovací dveře | Malíř a natěrač | Interiérové dveře

Sádrokarton Pardubice Petr Kroužil
NejŘemeslníci

Sádrokarton a něco o nás

Činnost provozujeme na základě živnostenského listu a osvědčení pro montáž sádrokartonového systému Rigips, osvědčení pro montáž systémů Rigips z desek Rigidur a osvědčení pro montáž systémů Fermacell v suché výstavbě. Jsme plátci DPH.

Osvědčení o přezkoušení montéra sádrokartonového systému Osvědčení o absolvování odborného školení v montáži systémů Rigips Osvědčení o absolvování školení montáže systémů FERMACELL v suché výstavbě

Krédem firmy je kvalita za přijatelnou cenu

Sádrokarton a jeho použití Provádíme veškeré sádrokartonářské práce dle požadavků zákazníků v souladu se stanovenými normami a schválenými technologiskými postupy. Provádíme dodávku a montáž veškerých sádrokartonových systémů pro široké použití. Pomocí sádrokartonových a sádrovláknitých desek můžeme rychle, čistě a kvalitně měnit vzhled vašeho bytu nebo kanceláře včetně rozvodů vody a elektřiny. Pomocí sádrokartonu lze velmi jednoduše a variabilně snížit stropy, instalovat moderní osvětlovací prvky, libovolně upravovat stěny a podlahy, lepit obklady a dlažby.

Výhodou sádrokartonových systémů je úspora nákladů a času, minimální spotřeba vody, energie, minimální plošné nároky, nízká hmotnost, snadné vedení instalací uvnitř příček, rychlá montáž, dokonale hladký povrch. Dále je tu výhoda nízkého statického zatížení stávající stavby sádrokartonovou konstrukcí.Další ušlechtilou vlastností sádrokartonu je jeho nehořlavost. Dle technologického předpisu je možné dosahovat požárních odolností v rozsahu 15 až 180 minut.