©2009 MEBOgips

Půjčovna autoboxů | Renovace van | Shrnovací dveře | Malíř a natěrač | Interiérové dveře

Sádrokarton Pardubice Petr Kroužil
NejŘemeslníci

Sádrokarton - ceník dodávky a montáže

Napište nám o Vašem požadavku na orientační cenovou kalkulaci prostřednictvím formuláře nebo přímo na náš e-mail. Budeme rádi, když nás požádáte o informaci o cenách. Nezávazně Vás můžeme navštívit a zpracovat konkrétní nabídku dle Vašich požadavků, pokusíme se najít společnou cestu při tvorbě rozpočtu na sádrokartonové systémy tak, aby spokojenost byla na obou stranách. Nejsme příznivci nadsazených cen a následných bombastických slev.

Sádrokarton v praxiUrčit cenu prostřednictvím telefonu, nebo e-mailu nebývá nejštastnější řešení už s ohledem na to, že se často nejedná o malé částky, které do stavby investujete. Nezahrnuje to pouze sádrokartonové konstrukce, ale i důkladné provedení tepelných izolací a parozábran, které se v případě nesprávné aplikace může vymstít a v konečné fázi Vás může po několika letech čekat tato práce znovu s rizikem narušení dřevěných tesařských konstrukcí plísněmi a hmyzem s mnohem vyššími náklady. Seriozní cenovou kalkulaci je vhodné zpracovat po seznámení se s konkrétní stavbou. Každá stavba je jiná, není lhostejné, jaké plochy uvažujete v kalkulaci, často jsou střechy osazeny střešními okny apod. Z těchto okolností je potřeba vycházet. Obvykle jsou lidé v této fázi stavby již unaveni všemi těmi problémy, které je potkaly a chtějí to mít za sebou a samozřejmě finance představují jedno z nejdůležitějších hledisek. Proto by měl investor přistupovat velmi obezřetně ke všem otázkám, které s tím souvisí. Zajímá-li Vás skutečně pouze orientační cena, specifikujte prosím konkrétněji Vaše požadavky nejlépe dle projektové dokumentace nebo obecně takto.

Vzhledem k neustálým změnám cen materiálů nelze seriozním způsobem stanovit dlouhodobé jednotkové ceny níže uvedených položek.